MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.11.2017

Sun Trans

Firma SUNTRANS zajmuje się przede wszystkim doradztwem, montażem, serwisowaniem oraz monitorowaniem instalacji fotowoltaicznych.
Zapewnia pełną pomoc w budowie domowej i komercyjnej elektrowni fotowoltaicznej, a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej jak moduły, inwertery czy konstrukcje fotowoltaiczne spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z taryf gwarantowanych.
20.11.2017

AMB Construction

AMB Construction to połączenie dwóch firm działających w branży nieruchomości i finansów od 15 lat. Zajmuje się budownictwem mieszkaniowym, obsługą rynku nieruchomości oraz pośrednictwem kredytowym. 

Więcej informacji na: http://ambconstruction.pl
17.11.2017

Perfekt Bau

Perfekt Bau DC sp. z o.o to lubelski deweloper oferujący mieszkania i apartamenty w Lublinie w renomowanych lokalizacjach przy ulicy Chabrowej i Bluszczowej. Perfekt Bau od 2015 r. prowadzi samodzielne inwestycje mieszkaniowe jako deweloper. Atutem firmy jest profesjonalizm i doświadczenie kadry kierowniczej oraz jej nieposzlakowana opinia wśród dostawców materiałów, firm wykonawczych oraz klientów instytucjonalnych i osób fizycznych. Perfekt Bau dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nich mieszkania i apartamenty wyróżniały się estetyką wykonania, funkcjonalnością, a ich lokalizacje były uznane i cenione.
więcej >>
15.11.2017

Wolf System

Naszym kolejnym wystawcą jest firma Wolf System, która od wielu lat realizuje kompleksowe budowy domów energooszczędnych. Przedsiębiorstwo charakteryzuje szybkie tempo budowy, precyzja i unikalne wzornictwo. Gotowe domy prefabrykowane oferowane przez Wolf System stanowią alternatywę dla tradycyjnych metod budowy domu. Ich zalety to m.in.: niski koszt eksploatacji, szybki czas budowy, możliwość montażu domu na terenach trudnych i podmokłych. Pełna płyta fundamentowa osadzona pod konstrukcją domu pozwala uniknąć uszkodzeń związanych z osadzaniem się budynku. Więcej informacji na http://www.wolfsystem.pl/
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9