MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.09.2018

Jesienna edycja Targów Mieszań i Nieruchomości - zgłoś się już dziś!

24 i 25 listopada 2018 r. odbędzie się jesienna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości. Firmy zainteresowane udziałem w Targach zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w zakładce "Dla Wystawców". Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości Już dziś dołącz do grona naszych wystawców! >>> Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Jesteś zainteresowany? >>> Wyślij zapytanie. 
24.03.18

Mieszkaniowy zawrót głowy

Wiosna zawitała do Lublina! Koniecznie wykorzystajcie słoneczną pogodę na odwiedzenie Targów Mieszkań i Nieruchomości, Targów LUBDOM oraz LUBDREW. Czeka na Was kompleksowa oferta dla domu o ogrodu, oferta rynku mieszkaniowego, usług finansowych i budowy domów. W programie na dziś: Wielka Debata Antysmogowa, prelekcja „Korzyści uczestnictwa w związkach branżowych o charakterze budowlanym, pokazy parkieciarskie, zduńskie, dekarskie. Targi są czynne dziś do godz. 18.00 oraz jutro od 10.00 do 17.00.
więcej >>
23.03.18

Mieszkanie czy dom?

Rozpoczęły się wiosenne Targi Mieszkań i Nieruchomości, Targi LUBDOM oraz Targi LUBDREW. Uroczyste otwarcie Targów swoją obecnością uświetnił pan Artur Soboń - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Wśród gości byli obecni również: pan Mirosław Hagemejer - Dyrektor Wydziału Planowania UM Lublin, pan Andrzej Kasprzak - przewodniczący Rady Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Do odwiedzenia Targów zapraszamy jeszcze dziś do godz. 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.00.
22.03.18

Ostatnie przygotowania do Targów Mieszkań i Nieruchomości, Targów LUBDOM oraz LUBDREW

Intensywnie pracujemy, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do odwiedzenia Targów zapraszamy już jutro od godz. 12.00. Pamiętajcie, że jutro (piątek) wstęp na targi jest bezpłatny. W programie wydarzeń towarzyszących przygotowaliśmy: konferencję "Co w trawie piszczy", szkolenie: InfoTEC WorkShop, prelekcję „Ekspansja polskich firm budowlanych na rynki zagraniczne” czy wykład "Tajniki kredytu hipotecznego". My nie możemy się doczekać! 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9