MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.03.18

Mieszkaniowy zawrót głowy

Wiosna zawitała do Lublina! Koniecznie wykorzystajcie słoneczną pogodę na odwiedzenie Targów Mieszkań i Nieruchomości, Targów LUBDOM oraz LUBDREW. Czeka na Was kompleksowa oferta dla domu o ogrodu, oferta rynku mieszkaniowego, usług finansowych i budowy domów. W programie na dziś: Wielka Debata Antysmogowa, prelekcja „Korzyści uczestnictwa w związkach branżowych o charakterze budowlanym, pokazy parkieciarskie, zduńskie, dekarskie. Targi są czynne dziś do godz. 18.00 oraz jutro od 10.00 do 17.00.
więcej >>
23.03.18

Mieszkanie czy dom?

Rozpoczęły się wiosenne Targi Mieszkań i Nieruchomości, Targi LUBDOM oraz Targi LUBDREW. Uroczyste otwarcie Targów swoją obecnością uświetnił pan Artur Soboń - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Wśród gości byli obecni również: pan Mirosław Hagemejer - Dyrektor Wydziału Planowania UM Lublin, pan Andrzej Kasprzak - przewodniczący Rady Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Do odwiedzenia Targów zapraszamy jeszcze dziś do godz. 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.00.
22.03.18

Ostatnie przygotowania do Targów Mieszkań i Nieruchomości, Targów LUBDOM oraz LUBDREW

Intensywnie pracujemy, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do odwiedzenia Targów zapraszamy już jutro od godz. 12.00. Pamiętajcie, że jutro (piątek) wstęp na targi jest bezpłatny. W programie wydarzeń towarzyszących przygotowaliśmy: konferencję "Co w trawie piszczy", szkolenie: InfoTEC WorkShop, prelekcję „Ekspansja polskich firm budowlanych na rynki zagraniczne” czy wykład "Tajniki kredytu hipotecznego". My nie możemy się doczekać! 
22.03.18

DOMLUBLIN… bo mój dom to Lublin

DOMLUBLIN to ponad 10 lat tradycji na lubelskim rynku. Specjalizacją Grupy jest innowacyjne budownictwo mieszkaniowe. Nasze osiedla tworzymy z pasją, stosując najnowsze technologie wykorzystywane w budownictwie, najwyższej jakości materiały i projektując każde mieszkanie pod potrzeby przyszłych mieszkańców. Na Targach Mieszkań i Nieruchomości DOMLUBLIN zaprezentuje: Apartamenty Sławinkowskie (Sławinek) i osiedle Koncertowa Dolina (Czechów). DOMLUBLIN jest stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. -"Dzięki temu zaufały nam już setki lublinian, bo nasz dom to Lublin!"
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9