MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.03.2017

Znajdź wymarzony projekt domu

Na Targach Mieszkań i Nieruchomości swoją ofertę przedstawi Pracownia projektowa Archi-Projekt, która od 1990 roku zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynków handlowych, usługowych i użyteczności publicznej. Firma oferuje ok. 450 projektów domów jednorodzinnych (łącznie z wersjami z garażami, podwójnymi garażami, piwnicami) i ok. 30 projektów garaży. Wszystkie projekty Archi-Projekt publikowane są w ogólnodostępnym półroczniku "Nasz Własny Dom".
20.03.2017

Program TARGÓW MIESZKAŃ I NIERUCHOMOŚCI, LUBDOM, LUBDREW

Wykłady, prezentacje i wiele aktualności z branży na Targach Mieszkań i Nieruchomości oraz Targach LUBDOM i LUBDREW. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń  >>> PROGRAM WYDARZEŃ

20.03.2017

Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Planujesz budowę domu? Zapoznaj się z ofertą Solid House, która zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych w Lublinie i okolicy. Współpraca z firmą gwarantuje wysoką jakość usług, kompleksową opiekę nad budową oraz terminowość realizacji. W ramach umowy Solid House zapewnia: pomoc przy znalezieniu działki, pomoc przy doborze projektu domu dla określonej lokalizacji, przygotowanie dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę, kompleksową budowę domu w zakresie robocizny, sprzętu, zaopatrzenia w materiały, prac geodezyjnych i ziemnych, przekazanie dokumentacji do zgłoszenia zakończenia budowy.
17.03.2017

Dom idealny

Do wystawców Targów Mieszkań i Nieruchomości dołączył Wolf System – jeden z liderów rynku w budownictwie komercyjnym i przemysłowym. Klientom indywidualnym firma oferuje projekty gotowe i indywidualne domów oraz ich realizację. Specjalizuje się także w budowie domów energooszczędnych. Wolf System dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracował system realizowania inwestycji od koncepcji przez projekt budowlany po zaawansowaną opcję deweloperską, co zapewnia klientom bezpieczną i kompleksową obsługę.
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13