MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

27.11.16

Dziękujemy za dwa wspólnie spędzone dni podczas Targów!

Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje dobiegły końca. Dziękujemy za dwa wspólnie spędzone dni. Nasze podziękowania w sposób szczególny kierujemy w stronę Wystawców prezentujących swoja bogatą ofertę, Zwiedzających, którzy odwiedzili ekspozycję oraz Partnerów i Patronów. Już wkrótce będziecie mogli obejrzeć galerię zdjęć.
27.11.16

Znamy zwycięzcę konkursu dla Wystawców Targów Mieszkań i Nieruchomości!

Z przyjemnością informujemy, że znamy już zwycięzcę konkursu dla Wystawców Targów Mieszkań i Nieruchomości. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła pani Małgorzata z firmy Inwestor Development. Nagrodą w konkursie jest szkolenie dotyczące rynku nieruchomości, które zostanie zrealizowane w 2017 roku. Serdecznie gratulujemy Pani Małgorzacie. Sponsorem nagrody jest firma Scholaris Club
27.11.16

Ostania szansa na odwiedzenie Targów Mieszkań i Nieruchomości oraz Targów Aranżacje

Jeśli jeszcze nie zdążyliście odwiedzić Targów Mieszkań i Nieruchomości zapraszamy dziś do godz. 17.00. W programie na dziś m.in.: wykład pt.:"Bezpieczne inwestowanie w nieruchomości" - prelegent: Regionalne Stowarzyszenie w Obrocie Nieruchomościami (godz. 12.00; sala konferencyjna w na antresoli C", czy bezpłatne porady prawne radcy prawnego specjalizującego się w obrocie nieruchomościami. 
26.11.2016

Targi Mieszkań i Nieruchomości

Chcesz kupić mieszkanie? Wybudować dom?
Zapraszamy na Targi Mieszkań i Nieruchomości. Targi potrwają dzisiaj (26 listopada) do godziny 18.00 oraz jutro (27 listopada) w godzinach 10.00- 17.00. 

Wszystkich zainteresowanych wynajmem nieruchomości zapraszamy na wykład "BEZPIECZNY NAJEM- jak zarabiać na nieruchomościach pod wynajem?" który poprowadzi Elżbieta Liberda- Radca Prawny, Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości LEX PERFECTA. Początek wykładu godzina 13.00 Sala Konferencyjna na antresoli hali C.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12