MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

03.03.2017

Big City Broker na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Big City Broker to firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami (kupno, sprzedaż, wynajem). Wśród firm na rynku wyróżnia się przede wszystkim kompleksową obsługą klienta - towarzyszy mu od pierwszego spotkania do momentu przekazania kluczy do nieruchomości. Big City Broker pośredniczy nie tylko w poszukiwaniu potencjalnych nabywców i prezentowaniu im poszczególnych ofert, swoim klientom pomaga w sprawnym uregulowaniu wszelkich spraw formalnych, co zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji.
14.02.17

Dom pod klucz

Interesuje Cię dom pod klucz? Niezależnie od tego czy chcesz zamieszkać w przytulnym bungalowie, obszernym domu rodzinnym, ekskluzywnej klasycznej willi, nowoczesnym domu w stylu modernistycznym czy domu wielopokoleniowym koniecznie sprawdź ofertę firmy Danwood. Firma ze swoją zdolnością produkcyjną ponad 1000 domów rocznie jest największym producentem domów gotowych w Polsce. Jeśli masz pytania odwiedź Targi Mieszkań i Nieruchomości i porozmawiaj o sowim wymarzonym lokum. 
08.02.17

Dom zaczyna się od dobrego projektu

Dobry projekt domu to wysokiej jakości dokumentacja techniczna, kosztorys ułatwiający zaplanowanie oraz realizację budowy, profesjonalne doradztwo oraz możliwość dostosowania projektu do potrzeb klienta. ARCHON+ Biuro Projektów już od ponad 26 lat łączy te elementy projektując i sprzedając gotowe projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. W ich ofercie znajdziecie ponad 1200 projektów domów, wśród których znajdują się popularne kolekcje: domy parterowe, małe domy, domy nowoczesne, tanie w budowie, małe rezydencje i wille.  
08.12.16

Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości przed nami!

Już za nieco ponad trzy miesiące będziecie mogli sprawdzić nowe oferty deweloperów podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2017, które już tradycyjnie odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. 
Zapraszamy 24 - 26 marca 2017. 
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11