MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.03.2017

Domy z Keramzytu i Porotherm Dryfix

Zapoznaj się z ofertą firmy Moderna House. Nowoczesne technologie stosowane przez firmę pozwalają na oszczędność czasu oraz unikanie pomyłek. Moderna House skupia się na ekologicznym, energooszczędnym, solidnym i szybkim budownictwem. Umożliwia to budowa domów z Keramzytu oraz Porotherm Dryfix. Na zadowolenie klientów pracują wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Przyjdź na targi i dowiedź się więcej od ekspertów z firmy Moderna House.
21.03.2017

Znajdź wymarzony projekt domu

Na Targach Mieszkań i Nieruchomości swoją ofertę przedstawi Pracownia projektowa Archi-Projekt, która od 1990 roku zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynków handlowych, usługowych i użyteczności publicznej. Firma oferuje ok. 450 projektów domów jednorodzinnych (łącznie z wersjami z garażami, podwójnymi garażami, piwnicami) i ok. 30 projektów garaży. Wszystkie projekty Archi-Projekt publikowane są w ogólnodostępnym półroczniku "Nasz Własny Dom".
20.03.2017

Program TARGÓW MIESZKAŃ I NIERUCHOMOŚCI, LUBDOM, LUBDREW

Wykłady, prezentacje i wiele aktualności z branży na Targach Mieszkań i Nieruchomości oraz Targach LUBDOM i LUBDREW. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń  >>> PROGRAM WYDARZEŃ

20.03.2017

Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Planujesz budowę domu? Zapoznaj się z ofertą Solid House, która zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych w Lublinie i okolicy. Współpraca z firmą gwarantuje wysoką jakość usług, kompleksową opiekę nad budową oraz terminowość realizacji. W ramach umowy Solid House zapewnia: pomoc przy znalezieniu działki, pomoc przy doborze projektu domu dla określonej lokalizacji, przygotowanie dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę, kompleksową budowę domu w zakresie robocizny, sprzętu, zaopatrzenia w materiały, prac geodezyjnych i ziemnych, przekazanie dokumentacji do zgłoszenia zakończenia budowy.
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11