MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.03.18

Najnowsze technologie, trendy, materiały, przepisy budowlane - to EKODOMATOR

Celem firmy „EKODOMATOR” jest świadczenie kompleksowych usług budowlanych na najwyższym poziomie oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, zachowując przy tym relatywnie niski poziom cen usług. "Jesteśmy silnym i dynamicznym zespołem, który sprosta każdemu zadaniu z branży budownictwa jednorodzinnego. Nie obce są nam najnowsze technologie, trendy, materiały jak i przepisy budowlane. Zapewniamy również kompleksową obsługę dokumentacji inwestycyjnej tzn., kompletujemy za inwestora wszystkie dokumenty wymagane do uzyskania pozwolenia na budowę, jak również do odbioru końcowego budynku".
więcej >>
09.03.2018

Wikana z bogatą ofertą mieszkań

Wikana jest jednym z głównych lubelskich deweloperów mieszkaniowych, który działa na rynku od 2009 roku. Od tego czasu zrealizował ponad 50 inwestycji, w których oddanych zostało do użytku 2,5 tys. lokali o łącznej powierzchni ok 140 tys. mkw. Firma lokuje swoje inwestycje przede wszystkim w Lublinie, ale także w innych miastach południowo-wschodniej Polski (Rzeszów, Tarnobrzeg, Janów Lubelski). Podczas tegorocznych Targów Mieszkań i Nieruchomości Wikana przedstawi  swoje najnowsze inwestycje:  Osiedle Marina (Zalewem Zemborzycki) , Sky House (Węglin), Miasteczko Wikana (Sławinek).

07.03.2018

Elizówka Park – nowoczesne domy w pięknym otoczeniu

Elizówka Park to kompleks domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, położony na pełnym zieleni, 2,5 hektarowym terenie. Nowoczesne budynki o zróżnicowanej wielkości, wysoka jakość wykończenia, malownicze krajobrazy i bliskość miasta –to największe atuty tej inwestycji. Pierwszych 14 budynków zostanie oddanych już w czerwcu 2019 roku. Docelowo na osiedlu powstanie 160 domów, każdy z ogródkiem, garażem i miejscem postojowym.

www.elizowkapark.pl

więcej >>
09.01.2018

Trwają przygotowania do XI edycji Targów Mieszkań i Nieruchomości!

Już za niespełna trzy miesiące odbędzie się wiosenna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości. Impreza ta daje niepowtarzalną możliwość zapoznania się z ofertą wielu deweloperów w jednym miejscu!
Targi Mieszkań i Nieruchomości już tradycyjnie odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM.  
Zapraszamy 23 - 25 marca 2018.  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9