MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.01.2018

Trwają przygotowania do XI edycji Targów Mieszkań i Nieruchomości!

Już za niespełna trzy miesiące odbędzie się wiosenna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości. Impreza ta daje niepowtarzalną możliwość zapoznania się z ofertą wielu deweloperów w jednym miejscu!
Targi Mieszkań i Nieruchomości już tradycyjnie odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM.  
Zapraszamy 23 - 25 marca 2018.  
26.11.2017

Trwają Targi Mieszkań i Nieruchomości

W Targach Lublin trwa jesienna edycja Targów Mieszkań i Nieruchomości. Na stoiskach naszych wystawców można znaleźć m.in.:
>>> deweloperów oferujących mieszkania i apartamenty oraz gotowe domy jednorodzinne
>>> usługi finansowe
>>> firmy zajmujące się kompleksową budową domów jednorodzinnych - od projektu do stanu deweloperskiego lub z wykończeniem „pod klucz”
>>> rozwiązania energooszczędne
Targi trwają jeszcze dziś do godziny 17:00.
więcej >>
25.11.2017

Targi Mieszkań i Nieruchomości już w ten weekend

Szukasz mieszkania? Planujesz budowę domu? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Podczas tego weekendu swoją ofertę zaprezentują deweloperzy oferujący zarówno mieszkania i apartamenty w zabudowie wielorodzinnej, jak i domy wolnostojące, doradcy finansowi, banki, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz firmy zajmujące się kompleksową budową domów, również tych o najwyższym standardzie energooszczędnym.
25 listopada 2017, godz. 10.00 – 18.00
26 listopada 2017, godz. 10.00 – 17.00
Wstęp bezpłatny!
23.11.2017

DQM Sp. z o.o.

DQM jest częścią grupy Danwood S.A. – największego producenta domów gotowych w Polsce, który od ponad 20 lat odnosi ogromne sukcesy przede wszystkim w Niemczech, Austrii i Wielkiej Brytanii. DQM oferuje swoim klientom budowę domów murowanych. Dzięki doświadczeniu jakie grupa Danwood S.A. zdobywa na najbardziej wymagających rynkach, DQM może zaproponować swoim klientom kompleksową usługę spełniającą najwyższe europejskie standardy jakości z gwarancją niezmienności ceny podczas trwania umowy.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9